301207-2025 - Mededinging
Nederland – IT-diensten: adviezen, softwareontwikkeling, internet en ondersteuning – Beheersoftware Basisregistratie Adressen en Gebouwen (BAG)
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Beheersoftware Basisregistratie Adressen en Gebouwen (BAG)
Beschrijving: De opdracht betreft de uitvoering van de inkoop en het werkend opleveren, implementeren en vervolgens ter beschikking stellen van een gebruiksvriendelijke applicatie voor de uitvoering van het objectenbeheer van de Basisregistratie Adressen en Gebouwen (afgekort BAG), inclusief koppelingen met andere applicaties en voorzieningen binnen het applicatielandschap van de gemeente Westerkwartier. Deze aanbesteding vindt plaats op basis van de geldende Aanbestedingswet 2012 (Aw 2012). 1 beheersoftware pakket ten behoeve van de registratie van Adressen en Gebouwen (BAG)
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Belangrijkste kenmerken van de procedure: Zie Aanbestedingsleidraad
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 72000000 IT-diensten: adviezen, softwareontwikkeling, internet en ondersteuning
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Beschrijving: Zie Aanbestedingsleidraad 1 softwarepakket ten behoeve registratie Adressen en Gebouwen (BAG)
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: De uitvoering van de opdracht is gepland vanaf het moment van inwerkingtreding van de overeenkomst, gepland van 01/01/2026 tot en met 31/12/2027, met een optie tot eenzijdige verlenging door de Gemeente Westerkwartier van drie (3)-maal 1 jaar is maximaal 36 maanden. De maximale contractduur is 5 jaar (60 maanden). De overeenkomst wordt gesloten door ondertekening van de definitieve overeenkomst door partijen.