301517-2025 - Mededinging
Nederland – Orthopedische implantaten – Marktconsultatie totale elleboogartroplastiek
Vooraankondiging of periodieke indicatieve aankondiging gebruikt als oproep tot mededinging – standaardregeling
Leveringen
2. Procedure
Procedure
Titel: Marktconsultatie totale elleboogartroplastiek
Beschrijving: Met deze Marktconsultatie kunnen wij informatie uit de markt ophalen voorafgaand aan het uitvoeren van een eventuele aanbesteding. We toetsen haalbaarheid van onze vraag en doen nieuwe ideeën en kennis op. Hiermee kunnen wij de uiteindelijke aanbestedingsvraag optimaal afstemmen op de mogelijkheden die u als marktpartij(en) biedt. Een Marktconsultatie is een fase die vooraf gaat aan het uitvoeren van een daadwerkelijke aanbesteding. Neemt u deel aan deze Marktconsultatie? Dan neemt u niet automatisch deel aan de(voorgenomen)aanbesteding. U moet zich hier voor apart inschrijven op het moment dat wij de aanbesteding publiceren.
Type procedure: Andere procedure in één fase
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 33183100 Orthopedische implantaten
Aanvullende classificatie (cpv): 33184100 Chirurgische implantaten
5. Perceel
Perceel: LOT-0000