301597-2023 - ResultaatNederland-Maastricht: Diensten voor de terbeschikkingstelling van personeel, met inbegrip van tijdelijk personeel
Aankondiging van een gegunde opdracht
Diensten
Rechtsgrond:
Richtlijn 2014/24/EU
II.1.
Omvang van de aanbesteding
II.1.1.
Benaming
Adviseur openbare verlichting ten behoeve van de gemeente Maastricht
Referentienummer: VIA2023038KJ
II.1.2.
CPV-code hoofdcategorie
79620000 Diensten voor de terbeschikkingstelling van personeel, met inbegrip van tijdelijk personeel
II.1.4.
Korte beschrijving
Het betreft de inzet van een OVL-adviseur met betrekking tot beheer en onderhoud van de openbare verlichting van de gemeente Maastricht als ook het borgen van de juiste kwaliteit binnen projecten. Voor meer informatie wordt verwezen naar hetgeen hierover opgenomen in de aanbestedingsdocumenten.
II.1.6.
Inlichtingen over percelen
Verdeling in percelen: neen
II.2.
Beschrijving
II.2.4.
Beschrijving van de aanbesteding