2. Procedure
Procedure
Titel: Levering, inspectie en onderhoud van sporttechnische inventaris
Beschrijving: De opdracht omvat de levering, inspectie en onderhoud van sportartikelen, -installaties, toestellen en materialen voor gemeentelijke sportaccommodaties, waaronder gymzalen, sportzalen en sporthallen. De focus ligt op het efficiënt en effectief beheer van de huidige accommodaties en de leveringen van materialen die daarvoor nodig zijn. Ca. € 90.000,- per jaar (puur indicatief)
Interne identificatiecode: I&A 7613
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 37400000 Sportartikelen en -uitrusting
Aanvullende classificatie (cpv): 37400000 Sportartikelen en -uitrusting
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Titel: perceel 1
Interne identificatiecode: 1
Aanvullende classificatie (cpv): 45212290 Reparatie en onderhoud van sportfaciliteiten, 92600000 Sportdiensten
Opties:
Beschrijving van de opties: De aanbesteder wil een raamovereenkomst aangaan voor de periode van 1 juli 2024 tot 1 juli 2026. De raamovereenkomst heeft vervolgens een optie tot verlenging van maximaal 3 keer 2 jaar