301629-2020 - MededingingNederland-Lelystad: Internet-ontwikkelingsdiensten
Aankondiging van een opdracht
Diensten
Rechtsgrond:
Richtlijn 2014/24/EU
II.1.
Omvang van de aanbesteding
II.1.1.
Benaming
Het beheer, onderhoud en de doorontwikkeling van www.flevoland.nl in Kentico CMS
Referentienummer: PLF- 2538163
II.1.2.
CPV-code hoofdcategorie
72420000 Internet-ontwikkelingsdiensten
II.1.4.
Korte beschrijving
De provincie Flevoland zoekt een betrouwbare leverancier voor beheer, onderhoud en de doorontwikkeling van de "corporate website" www.flevoland.nl in het "Content Management Systeem" (CMS) Kentico.
II.1.5.
Geraamde totale waarde
II.1.6.
Inlichtingen over percelen
Verdeling in percelen: neen
II.2.
Beschrijving
II.2.2.
Aanvullende CPV-code(s)
72421000 Diensten voor ontwikkeling van internet- of intranetklantenapplicatie, 72212220 Diensten voor ontwikkeling van software voor internet en intranet, 72212224 Diensten voor ontwikkeling van software voor web page editing, 72000000 IT-diensten: adviezen, softwareontwikkeling, internet en ondersteuning
II.2.4.
Beschrijving van de aanbesteding
Zie aanbestedingsleidraad.