301665-2025 - Resultaat
Nederland – Diensten voor de terbeschikkingstelling van personeel, met inbegrip van tijdelijk personeel – Financieel adviseur Bedrijfsbureau - cluster BCO
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Financieel adviseur Bedrijfsbureau - cluster BCO
Beschrijving: Jij bent van het houden van over- en inzichten in de wereld van de bedrijfsvoering. Met jouw proactieve en pragmatische skills kunnen we je om een boodschap sturen en zorg je ervoor vlekkeloze transitie naar een nieuw intern systeem.
Interne identificatiecode: 0009815
Type procedure: Niet-openbaar
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 79620000 Diensten voor de terbeschikkingstelling van personeel, met inbegrip van tijdelijk personeel
5. Perceel
Perceel: LOT-0000