301696-2026 - Mededinging
Nederland – Boekhoudkundige, audit- en fiscale diensten – Europese aanbesteding Fiscale adviesdiensten Gemeente Breda
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Europese aanbesteding Fiscale adviesdiensten Gemeente Breda
Beschrijving: Procedure Aanbesteding middels de Europees openbare procedure conform de (gewijzigde) aanbestedingswet 2012. Opdrachtgever De opdrachtgever bij deze aanbesteding is de Gemeente Breda. Voor meer informatie over de Gemeente Breda verwijzen wij u naar de website van de gemeente: www.breda.nl. Opdracht De opdracht betreft een raamovereenkomst voor integrale fiscale adviesdiensten. De fiscale adviesdiensten hebben betrekking op alle mogelijke fiscale vraagstukken bij de gemeentelijke overheid of gelieerde overheidsbedrijven of deelnemingen, waaronder in ieder geval op het gebied van: - Vennootschapsbelasting; - Omzetbelasting (incuslief BTW compensatiefonds); - Loonbelasting; - Overdrachtsbelasting. Opdrachtgever heeft een fiscaal team binnen de organisatie welke voorziet in de fiscale advisering van de organisatie. Dit team heeft de fiscale (basis) kennis in huis en zorgt voor voorbereiding van aangiften. Het doel van deze raamovereenkomst is ondersteuning van het fiscaal team op het gebied van: - Indienen aangiften vennootschapsbelasting; - Uitvoeren van een jaarlijkse steekproefrapportage; - Natuurlijke adviesfunctie: sparringpartnerfunctie in (complexe) adviesvragen; - Back up in geval van te grote werkvoorraad. Jaarlijks wordt van opdrachtnemer gevraagd om in ieder geval de aangifte vennootschapsbelasting in te dienen. Voor het overige geeft de aanbestedende dienst geen omzetgarantie. Het daadwerkelijk benodigde fiscaal advies is voor een belangrijk deel afhankelijk van politieke, economische, maatschappelijke en interne ontwikkelingen. Voor de overige werkzaamheden zal voorafgaand aan de uitvoering van de werkzaamheden de inschrijver op verzoek van de gemeente een offerte/kostenraming indienen. Percelen Deze opdracht is niet verdeeld in percelen. Maximale contractwaarde De maximale opdrachtwaarde in het kader van deze raamovereenkomst wordt gesteld op € 240.000,- bezien over de looptijd van de overeenkomst, inclusief verlengingsopties. Aan het genoemde bedrag kunnen geen rechten worden ontleend. Voor opdrachtgever geldt geen afnameverplichting. Mocht gedurende de looptijd van de raamovereenkomst de maximale opdrachtwaarde worden overschreden dan zal de raamovereenkomst (eerder) worden beëindigd. Mercell Deze aanbesteding zal uitsluitend en geheel digitaal online worden afgehandeld via het Mercell platform (www.mercell.com). Een uitgebreide instructie met betrekking tot digitaal aanbesteden treft u aan in de Vragenlijsten.
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 79200000 Boekhoudkundige, audit- en fiscale diensten
Aanvullende classificatie (cpv): 79220000 Fiscale dienstverlening, 79221000 Belastingadviezen
5. Perceel
Perceel: LOT-0000