302631-2025 - Mededinging
Nederland – Vuilniswagens – Levering en onderhoud smalspoor afvalinzamelvoertuig
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Leveringen
2. Procedure
Procedure
Titel: Levering en onderhoud smalspoor afvalinzamelvoertuig
Beschrijving: De aanbesteding betreft het sluiten van een raamovereenkomst met één opdrachtnemer voor de levering en het onderhoud van een smalspoor afvalinzamelvoertuig. De aanbestedende dienst heeft de intentie om bij aanvang één voertuig aan te schaffen. De raamovereenkomst voorziet in de mogelijkheid om gedurende de looptijd aanvullende smalspoor afvalinzamelvoertuigen aan te schaffen, indien daar de behoefte aan ontstaat. De aanbestedende dienst heeft de intentie om bij aanvang één voertuig aan te schaffen. De raamovereenkomst voorziet in de mogelijkheid om gedurende de looptijd aanvullende smalspoor afvalinzamelvoertuigen aan te schaffen, indien daar de behoefte aan ontstaat.
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 34144511 Vuilniswagens
Aanvullende classificatie (cpv): 34144510 Voertuigen voor werkzaamheden in verband met vast afval
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Beschrijving: De aanbesteding betreft het sluiten van een raamovereenkomst met één opdrachtnemer voor de levering en het onderhoud van een smalspoor afvalinzamelvoertuig. De aanbestedende dienst heeft de intentie om bij aanvang één voertuig aan te schaffen. De raamovereenkomst voorziet in de mogelijkheid om gedurende de looptijd aanvullende smalspoor afvalinzamelvoertuigen aan te schaffen, indien daar de behoefte aan ontstaat.
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: Initiële looptijd 2 jaar optioneel tweemaal met één jaar verlening voor de levering. Ongeacht de looptijd van de raamovereenkomst geldt dat de onderhoudsverplichting van de inschrijver blijft doorlopen zolang het geleverde voertuig operationeel is en in gebruik is bij de opdrachtgever. Dit houdt in dat de inschrijver verantwoordelijk is voor het uitvoeren van zowel periodiek als correctief onderhoud vanaf het moment van aflevering tot het moment waarop het voertuig definitief buiten gebruik wordt gesteld door de opdrachtgever of verkocht. De inhoud en uitvoering van het onderhoud worden nader gespecificeerd. Dit geldt ook voor het onderhoud van de eventuele extra voertuig(en) die aangeschaft gaan worden.