302751-2024 - Mededinging
Nederland – Dienstverlening door ingenieurs – Gebiedsontwikkeling Gnephoek
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Gebiedsontwikkeling Gnephoek
Beschrijving: De integrale gebiedsontwikkeling Gnephoek is een water- en bodemgestuurde gebiedsontwikkeling en bevat onder andere de volgende planonderdelen: • De realisatie van 60 hectare natuurgebied; • Een stedelijke ontwikkeling voor 5.500 woningen; • Een integraal watersysteem over het natuurgebied en de stedelijke ontwikkeling; • De aanleg van een fietsbrug over de Oude Rijn en een aquaduct onder de Heimanswetering; • Verbetering van de waterveiligheid door middel van dijkversterking; • Een duurzaam mobilteitssysteem op basis van het STOMP-principe; • Een circulaire en energieneutrale ambitie. Voor deze planonderdelen dienen verdiepend onderzoek en engineeringswerkzaamheden te worden uitgevoerd. Deze onderzoeken zijn input voor het MER, het masterplan en het Omgevingsplan. Aanbesteder is op zoek naar een advies-, ingenieursbureau dat deze werkzaamheden gaat uitvoeren. Via deze aanbesteding wil Aanbesteder komen tot een Raamovereenkomst met één (1) Opdrachtnemer. Binnen de Raamovereenkomst zal Opdracht verleend worden voor meerdere onderzoek- en engineeringswerkzaamheden die noodzakelijk zijn om het masterplan, Omgevingsplan en het MER voor de gebiedsontwikkeling, inclusief de onderzoeks-en engineeringswerkzaamheden voor de kunstwerken, op te kunnen stellen. Engineering ten behoeve van stedenbouwkundige plannen of eerste uitvoeringsfase kunnen binnen de kaders van deze aanbesteding als aanvullende opdracht worden gegeven. De werkzaamheden worden uitgevoerd in teamverband, dat een samenwerking is tussen betrokken marktpartijen, het stedenbouwkundig bureau, een supervisor, het Hoogheemraadschap van Rijnland en de Gemeente Alphen aan den Rijn. De begeleiding van de MER is een coproductie tussen de Gemeente Alphen aan den Rijn en de Provincie Zuid-Holland, waarbij de Gemeente, mede namens de Provincie, als Opdrachtgever optreedt.
Interne identificatiecode: T78662
Type procedure: Niet-openbaar
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 71300000 Dienstverlening door ingenieurs
5. Perceel
Perceel: LOT-0000