302895-2026 - Mededinging
België – Straatveegmachines – Aankoop van 2 veegwagens voor de technische dienst
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Leveringen
2. Procedure
Procedure
Titel: Aankoop van 2 veegwagens voor de technische dienst
Beschrijving: De Stad Ninove wenst over te gaan tot de aankoop van twee nieuwe veegwagens voor de Technische Dienst, team Ninove Nette Stad voor het reinigen van wegen, pleinen, fiets – en voetpaden. De opdracht is opgesplitst in 2 identieke percelen waarbij de aankoop van de twee veegwagens dienen te voldoen aan uiteenlopende operationele contexten (onder meer het vegen in de centrumgebieden, residentiële zones, evenementen en situaties met verhoogde vervuiling). Het voertuig heeft minimaal een volume van + 4 m³ met als brandstof Diesel en heeft een hydraulische aandrijving. Bij het indienen van een offerte gaat u ook impliciet akkoord dat u aan alle technische voorwaarden zoals uitrusting bij te leveren papieren, regelgevingen en voorschriften, formaliteiten en garanties zal voldoen. Tweedehands veegwagens worden niet aanvaard. Leveringsplaats: Technische Dienst, Paul De Montplein 10 – 9400 Ninove. De opdracht is opgedeeld in volgende percelen: Perceel 1 “Aankoop van 1 veegwagen voor de Technische Dienst” Toelichting: Aankoop van 1 veegwagen met onderhoudscontract voor de Technische Dienst – team NNS (Ninove Nette Stad) Perceel 2 “Aankoop van 1 veegwagen voor de Technische Dienst” Toelichting: Aankoop van 1 veegwagen met onderhoudscontract voor de Technische Dienst – team NNS (Ninove Nette Stad) Perceel 3 ““Overname huidige veegwagen” Toelichting: Een overname van de veegwagen die momenteel in gebruik is bij de Technische Dienst.
Interne identificatiecode: PPP01J-1301/6138/2026092
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 34921100 Straatveegmachines
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: Perceel 1: aankoop van 1 veegwagen voor de Technische Dienst
Beschrijving: Aankoop van 1 veegwagen met onderhoudscontract voor de Technische Dienst - team NNS (Ninove Nette Stad)
Interne identificatiecode: 2026092_1
Perceel: LOT-0002
Titel: Perceel 2: aankoop van 1 veegwagen voor de Technische Dienst
Beschrijving: Aankoop van 1 veegwagen met onderhoudscontact voor de Technische Dienst - team NNS (Ninove Nette Stad)
Interne identificatiecode: 2026092_2
Perceel: LOT-0003
Titel: Overname 'oude' veegwagen
Beschrijving: Een overname van de veegwagen die momenteel in gebruik is bij de Technische Dienst
Interne identificatiecode: 2026092_3