302960-2026 - Mededinging
België – Apparatuur voor nierdialyse – Raamovereenkomst voor de levering van hemodialysetoestellen, toebehoren en zuurconcentraat
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Leveringen
2. Procedure
Procedure
Titel: Raamovereenkomst voor de levering van hemodialysetoestellen, toebehoren en zuurconcentraat
Beschrijving: vzw Maria Middelares wenst een raamovereenkomst af te sluiten met 1 leverancier voor hemodialysetoestellen, toebehoren (met uitzondering van de kunstnieren) en onderhoud. Dit vertegenwoordigt de aankoop van 24 toestellen binnen de tijdspanne van xx aantal maanden met mogelijkheid om binnen de looptijd van de overeenkomst nog extra toestellen af te nemen.
Interne identificatiecode: PPP0QV-2639/6041/2026/2639
Type procedure: Onderhandelingsprocedure met voorafgaande oproep tot mededinging / mededingingsprocedure met onderhandeling
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 33181000 Apparatuur voor nierdialyse
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: Dialysetoestellen met bijhorende verbruiksgoederen en onderhoud
Beschrijving: De dialysetoestellen dienen het mogelijk te maken om zowel HD als HDF online behandelingen uit te voeren met de zgn. singel needle alsook met de double needle techniek. Daarnaast dient de nodige opleiding te worden voorzien voor de interne gebruikers en technici. Ter beoordeling (aspect kwaliteit) van de aangeboden dialysetoestellen zal een testperiode voorzien worden.
Interne identificatiecode: 2026/2639 1_1
Perceel: LOT-0002
Titel: Zuurconcentraat
Beschrijving: * zuurconcentraat in grote vaten ter centrale verdeling via de ringleiding * zuurconcentraat in disposable concentraatzakken of - bidons
Interne identificatiecode: 2026/2639_2