2. Procedure
Procedure
Titel: Onderzoek handelingsperspectief overige objecten
Beschrijving: Door RWS wordt momenteel gewerkt aan een risicobeoordeling en handelingsperspectief per object, welke door Minister medio 2024 is toegezegd aan de Tweede Kamer. Het onderzoek beoogt een belangrijke bijdrage te leveren aan de risicobeoordeling en wordt daartoe onderverdeeld in: 1. Nadere Analyse van het ontwerp & faalmechanisme (PMT) 2. Veiligheids- en capaciteitsbepaling van de fundering (PMT) 3. Analyse van beschikbare gegevens van de overige objecten 4. Beoordeling van de bruikbaarheid van satellietmetingen 5. Uitwerking per object € 380.000,-
Interne identificatiecode: 31198004
Type procedure: Onderhandelingsprocedure zonder voorafgaande oproep tot mededinging
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 71332000 Geotechnische diensten
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Titel: Totale werkpakket
Beschrijving: Eén geheel 380000
Interne identificatiecode: 1