See the notice on TED website
2. Procedure
Procedure
Titel: Integratie en leveringen van tv-productieomgeving gerelateerde faciliteiten
Beschrijving: VRT wenst een raamovereenkomst af te sluiten voor de integratie van audiovisueel materiaal, licht- en rigginginstallaties en stage- en wall boxen voor verschillende ruimtes, het leveren van bijhorende materialen, hardware en software en het leveren van professionele diensten voor het ondersteunen en onderhouden van deze faciliteiten. De onderstaande informatie wordt enkel bekendgemaakt met de bedoeling om ondernemers toe te laten een juiste inschatting te maken om al dan niet een aanvraag tot deelneming in te dienen in het kader van deze overheidsopdracht. Deze informatie kan in het bestek verder verfijnd of aangepast worden. Deze overeenkomst kadert in een project van de verhuis naar een nieuw VRT-mediagebouw in 2027, waarbij het technisch uitwerken van alle mediaspecifieke ruimtes is gebundeld onder -Mediafaciliteiten-. Het mediaproductie-domein is binnen mediafaciliteiten verantwoordelijk voor de implementatie van de mediaproductiefaciliteiten en workflows in het nieuwe gebouw.
Interne identificatiecode: 2024/OO/436
Type procedure: Onderhandelingsprocedure met voorafgaande oproep tot mededinging / mededingingsprocedure met onderhandeling
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 32000000 Radio-, televisie-, communicatie-, telecommunicatietoestellen en aanverwante apparatuur
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Beschrijving: VRT wenst een raamovereenkomst af te sluiten voor de integratie van audiovisueel materiaal, licht- en rigginginstallaties en stage- en wall boxen voor verschillende ruimtes, het leveren van bijhorende materialen, hardware en software en het leveren van professionele diensten voor het ondersteunen en onderhouden van deze faciliteiten. De onderstaande informatie wordt enkel bekendgemaakt met de bedoeling om ondernemers toe te laten een juiste inschatting te maken om al dan niet een aanvraag tot deelneming in te dienen in het kader van deze overheidsopdracht. Deze informatie kan in het bestek verder verfijnd of aangepast worden. Deze overeenkomst kadert in een project van de verhuis naar een nieuw VRT-mediagebouw in 2027, waarbij het technisch uitwerken van alle mediaspecifieke ruimtes is gebundeld onder -Mediafaciliteiten-. Het mediaproductie-domein is binnen mediafaciliteiten verantwoordelijk voor de implementatie van de mediaproductiefaciliteiten en workflows in het nieuwe gebouw. Deze opdracht kadert zich binnen de volgende ruimtes: TV Studio-s Flexibele Ruimtes Eventruimte De meegedeelde nummer aanduidingen (bv. 04.52.38) duiden op de ruimtenummering en worden louter ter indicatie meegedeeld. VRT zoekt een integrator om een volledig geautomatiseerde nieuwsregie te bouwen op basis van Vizrt Mosart met aansturing voor de te bouwen nieuwsstudio met camera robotica en augmented getrackte grafiek. VRT zoekt een integrator voor het ontwerpen, integreren en installeren van compacte flexibele regieruimtes. VRT zoekt een integrator om de audiovisuele installatie voor de volgende ruimtes uit te werken, te integreren en te bouwen: TV Studio-s en Flexibele Ruimtes VRT zoekt een integrator om de licht- en rigginginstallatie voor de volgende ruimtes uit te werken, te integreren en te bouwen: TV Studio-s, Flexibele Ruimtes en Eventruimte. VRT zoekt een integrator om de stage- en wall boxen voor de volgende ruimtes uit te werken, te integreren en te bouwen: TV Studio-s, Flexibele Ruimtes en Eventruimte. Binnen deze mediaproductieruimtes kunnen verscheidende VRT-diensten audiovisuele- en digitale content produceren voor verschillende VRT-merken en departementen. De focus van dit dossier ligt op de fysieke inrichting van de ruimtes met audiovisuele apparatuur met bijhorende hard- en software om ze operationeel, efficiënt en flexibel in te kunnen zetten.
Interne identificatiecode: 1