Soort aanbestedende dienst Publiekrechtelijke instelling
II.1.
Omvang van de aanbesteding
II.1.1.
Benaming
Decentrale hardware en logistieke dienstverlening
Referentienummer: 2021.00004502
II.1.2.
CPV-code hoofdcategorie 30200000 Computeruitrusting en -benodigdheden
II.1.4.
Korte beschrijving
Europees openbare aanbesteding met betrekking tot het afsluiten van een Raamovereenkomst voor Leveringen bestaande uit leveringen van decentrale hardware, zoals laptops, tablets en mobiele telefoons, en de logistieke dienstverlening rondom de hardware voor gebruik van hardware bij medewerkers thuis.
II.1.5.
Geraamde totale waarde
II.1.6.
Inlichtingen over percelen Verdeling in percelen: neen
II.2.
Beschrijving
II.2.2.
Aanvullende CPV-code(s) 72510000 Beheerdiensten in verband met computers
II.2.4.
Beschrijving van de aanbesteding
De doelstelling van Waternet is het komen tot een raamovereenkomst met één leverancier, ten behoeve van levering van de Decentrale Hardware en bijbehorende Logistieke Diensten