30334-2024 - Resultaat
Nederland – Bouwwerkzaamheden – Verbouw post Hengelo centrum
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Werken
2. Procedure
Procedure
Titel: Verbouw post Hengelo centrum
Beschrijving: Zie aanbestedingsstukkken Zie aanbestedingsdocumenten
Interne identificatiecode: 2022/0926WM
Type procedure: Niet-openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Werken
Belangrijkste classificatie (cpv): 45000000 Bouwwerkzaamheden
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Beschrijving: De opdracht betreft een interne verbouw van de post in Hengelo centrum. Zie aanbestedingsdocumenten.
Interne identificatiecode: 1