See the notice on TED website
2. Procedure
Procedure
Titel: Een raamovereenkomst voor de afname onder de vorm van een SaaS van een toetsplatform en een itembank.
Beschrijving: Deze opdracht betreft een langlopende raamovereenkomst voor het hosten, onderhouden en exploiteren van een toetsplatform bestemd voor afname op grote schaal in Vlaanderen, evenals de uitbouw van een itembank voor het aanmaken en bijhouden van vragen, de constructie van toetsen op basis van matrijzen en vragenkenmerken en het beheer van en controle op de productieprocessen hierrond. Het systeem dient vlot te communiceren met bestaande en toekomstige randsystemen (planning, inschrijving, communicatie van resultaten, resultatenanalyse, dashboarding…) van de aanbestedende overheid.
Interne identificatiecode: OP/2026/AHOVOKS_TPIB
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 48900000 Diverse software en computersystemen
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: OP/2026/AHOVOKS_TPIB - 1
Interne identificatiecode: 1