303402-2025 - Resultaat
Nederland – Diensten voor de terbeschikkingstelling van medisch personeel – Beleidsadviseur Windenergie - cluster SO
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Beleidsadviseur Windenergie - cluster SO
Beschrijving: Jij bent van een duurzame ontwikkeling voor de mooiste stad van Nederland. Gemeente Rotterdam werkt aan de energietransitie om de stad toekomst bestendig te maken. De opwek van schone energie, waaronder wind, draagt hieraan bij. Door jouw proactieve en bestuurlijk sensitieve houding draag jij bij aan een groene stad, met hart voor de mensen die er komen, wonen, en werken.
Interne identificatiecode: 0007844(A)
Type procedure: Niet-openbaar
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 79625000 Diensten voor de terbeschikkingstelling van medisch personeel
5. Perceel
Perceel: LOT-0000