30348-2023 - ResultaatNederland-Culemborg: Aansprakelijkheidsverzekeringen
Aankondiging van een gegunde opdracht
Diensten
Rechtsgrond:
Richtlijn 2014/24/EU
II.1.
Omvang van de aanbesteding
II.1.1.
Benaming
Aansprakelijkheidsverzekering Gemeente Culemborg
II.1.2.
CPV-code hoofdcategorie
66516000 Aansprakelijkheidsverzekeringen
II.1.4.
Korte beschrijving
Een aansprakelijkheidsverzekering en ongevallenverzekering (werk- en niet-werk gerelateerd) voor de Aanbestedende dienst en/of verbonden en gelieerde organisaties/deelnemingen en/of activiteiten voor door derden geleden zaak-, personen-, en vermogensschade, inclusief de daaruit voortvloeiende gevolgschade in de ruimste zin van het woord.
II.1.6.
Inlichtingen over percelen
Verdeling in percelen: neen
II.2.
Beschrijving
II.2.4.
Beschrijving van de aanbesteding
nader