2. Procedure
Procedure
Titel: Truck Technology Center tbv techniekopleidingen
Beschrijving: Voor de techniekopleidingen van MBO College Westpoort wil het college opdracht geven tot het ontwikkelen van een Truck Technology Center. Dit omvat de aanschaf van een Elektrische vrachtauto die geheel is aangepast en geprepareerd om de studenten techniek op een veilige wijze op te leiden voor diagnose en onderhoud aan elektrische trucks en hoogspanningssystemen. Elektrische aandrijvingen, complexe elektronica en veiligheidssystemen zijn inmiddels breed vertegenwoordigd in de autobranche en steeds meer ook in de transportsector. Om studenten goed voor te bereiden op de arbeidsmarkt en veilig te laten kennismaken en te oefenen met de techniek van een elektrische vrachtauto, is de aanschaf van een elektrische volledig aangepaste en veilige vrachtauto inclusief onderwijsprogramma noodzakelijk. €300.000
Type procedure: Onderhandelingsprocedure zonder voorafgaande oproep tot mededinging
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 34152000 Opleidingssimulatoren
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Interne identificatiecode: 1