2. Procedure
Procedure
Titel: Aankondiging gunning Faciliteiten AMS
Beschrijving: TNO heeft toegang nodig tot een AMS-faciliteit met instrumentele opstellingen die een zeer gevoelige bepaling van 14c-tracers mogelijk maken, en met een instrumentele opstelling die de ontwikkeling van gevoelige detectiemethoden mogelijk maakt. €221.000
Interne identificatiecode: 2024 FPL-INK 007
Type procedure: Onderhandelingsprocedure zonder voorafgaande oproep tot mededinging
De procedure wordt versneld: neen
Belangrijkste kenmerken van de procedure: TNO heeft toegang nodig tot een AMS-faciliteit met instrumentele opstellingen die een zeer gevoelige bepaling van 14c-tracers mogelijk maken, en met een instrumentele opstelling die de ontwikkeling van gevoelige detectiemethoden mogelijk maakt.
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 85100000 Gezondheidsdiensten
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Titel: Hoofdopdracht
Beschrijving: Faciliteiten AMS 1
Interne identificatiecode: 1
Belangrijkste classificatie (cpv): 85150000 Diensten voor medische beeldvorming