Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 50882000 Reparatie en onderhoud van restaurantuitrusting
Opties:
Beschrijving van de opties: Zie aanbestedingsdocumenten
Plaats van uitvoering
Land: Nederland
Overal in het desbetreffende land