304046-2025 - Resultaat
Nederland – Diensten voor de terbeschikkingstelling van personeel, met inbegrip van tijdelijk personeel – Projectondersteuner, plaatsvervangend Businessprojectleider - cluster SB
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Projectondersteuner, plaatsvervangend Businessprojectleider - cluster SB
Beschrijving: Jij bent van ICT-projecten binnen de business, innovatief, doelgericht, transparant en betrouwbaar. Je spant je in om het vervangingsproject van het assetmanagementsysteem van Rotterdam te laten stromen. Borgt de kwaliteit en de projectdocumentatie en jaagt op resultaten. Jij bent sterk in het organiseren en de coördinatie van (project)werkzaamheden.
Interne identificatiecode: 0008278
Type procedure: Niet-openbaar
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 79620000 Diensten voor de terbeschikkingstelling van personeel, met inbegrip van tijdelijk personeel
5. Perceel
Perceel: LOT-0000