2. Procedure
Procedure
Titel: Inrichten radiostudio's nieuwbouw VRT
Beschrijving: VRT CRW wenst de aankleding voor de 12 nieuwe radiostudio's in het nieuwe VRT-gebouw uit te besteden op de externe markt. De inschrijver baseert zich op het door VRT aangeleverde ontwerp en is verantwoordelijk voor de volledige installatie met inbegrip van, maar niet beperkt tot, akoestische materialen, bestickering, prints, led integratie en led armaturen. Daarnaast is de inschrijver verantwoordelijk voor de configuratie en de gebruiksklare oplevering van de aankleding, in nauwe afstemming met de technologische integrator.
Interne identificatiecode: 2026/OO/1126
Type procedure: Onderhandelingsprocedure met voorafgaande oproep tot mededinging / mededingingsprocedure met onderhandeling
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 39298500 Decoratieve voorwerpen
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Interne identificatiecode: 1
Belangrijkste classificatie (cpv): 39298900 Diverse decoratievoorwerpen