2. Procedure
Procedure
Titel: Raamovereenkomst Ingenieursdiensten
Beschrijving: De opdracht omvat het leveren van veel voorkomende ingenieurs- en adviesdiensten met betrekking tot de openbare ruimte. Het betreft met name de realisatie van projecten op basis van projectmatig werken door coördinatie, voorbereiding, uitvoering en projectadministratie, projectbeëindiging en overdracht van opdrachten naar beheer, waaronder: * integrale projecten (Ontwikkelend Beheer); * werk met werk onderhoud (Ontwikkelend Beheer); * regulier onderhoud en vervangingen; * (majeure) projecten voortkomend uit gebiedsontwikkelingen/(inwoners) initiatieven (primair RGPMAN en RGWBET zoals Vierpaardjes en Kazernekwartier). Deze ingenieurs- en adviesdiensten betreffen civiele techniek, algemene adviesdiensten (beheer) openbare ruimte, en verkeerskundig advies. De werkzaamheden bestaan onder andere (niet limitatief) uit werkvoorbereiding, vooronderzoeken, planvorming, directievoering, toezichthouden en afhandeling. €7.570.000,-, verdeeld over 3 percelen.
Interne identificatiecode: 109549
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Belangrijkste kenmerken van de procedure: Het betreft een Europese openbare aanbestedingsprocedure waarin de wettelijke termijnen in acht worden genomen.
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 71300000 Dienstverlening door ingenieurs
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: Civiele techniek
Beschrijving: Het perceel Civiele techniek bestaat uit werkzaamheden verdeeld over de werkvelden: * coördinatie * werkvoorbereiding * toezicht civiel en groen * directievoering * verkeerskundig advies Zie bijlage 2.1 voor een uitgebreide perceelbeschrijving. Geraamde maximale waarde is €6.030.000,- over 4 jaar.
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: De raamovereenkomst voor Ingenieursdiensten wordt aangegaan voor de duur van twee (2) jaar. Optioneel kan de gemeente Venlo eenzijdig besluiten de raamovereenkomst met twee (2) keer één (1) jaar te verlengen. Voorzien is dat de raamovereenkomst op 1 november 2024 in werking treedt en uiterlijk eindigt op 31 oktober 2028.
Perceel: LOT-0002
Titel: Algemene adviesdiensten (beheer) openbare ruimte
Beschrijving: De dienst algemeen advies (beheer) openbare ruimte heeft een breed scala aan werkzaamheden. Het betreft enerzijds advisering over het verbeteren van het bestaande beheer en onderhoud van o.a. de beheergroepen Wegen, mobiliteit, civiele kunstwerken, stedelijk water en groen om de leefbaarheid en functionaliteit te verbeteren. Anderzijds betreft het advisering over de realisatie van civieltechnische projecten. Zie bijlage 2.2 voor een uitgebreide perceelbeschrijving. Geraamde maximale waarde is €1.000.000,- over 4 jaar.
Interne identificatiecode: 2
Perceel: LOT-0003
Titel: Verkeerskundig advies
Beschrijving: Verkeerskunde bestaat uit de volgende taken: • Ontwerpen verkeersinfrastructuur op basis van opdracht/uitgangspunten beleid; • Adviseren initiatieven op verkeerskundige aspecten; • Toetsen en/of beoordelen initiatieven op verkeerskundige aspecten; • Informeren wijkverkeerskundigen over lopende projecten; • Maken en beoordelen bebording (RVV) en markeringstekeningen; • Adviseren projecten op verkeerskundige aspecten; • Opstellen verkeersplannen (aan de hand van het verkeersplan wordt bepaald welke (tijdelijke) verkeersmaatregelen genomen moeten worden). De tijdelijke verkeersmaatregelen worden bepaald aan de hand van de richtlijnen conform CROW 96A en B); • Toetsen en/of beoordelen projecten op verkeerskundige aspecten; • Maken verkeerskundig ontwerp (onder een 'verkeerskundig ontwerp' wordt een ontwerp verstaan dat voldoet aan de vigerende normen en richtlijnen, en daardoor goed berijdbaar en veilig is voor alle typen weggebruikers. Betreft zowel verkeerskundig ontwerpen voor parkeren en voor verkeer). Zie bijlage 2.3 voor een uitgebreide perceelbeschrijving. Geraamde maximale waarde is €540.000,- over 4 jaar.
Interne identificatiecode: 3