304313-2023 - MededingingBelgië-Hasselt: Bereiden van maaltijden
Sociale en andere specifieke diensten – overheidsopdrachten
Diensten
Rechtsgrond:
Richtlijn 2014/24/EU
II.1.
Omvang van de aanbesteding
II.1.1.
Benaming
Aankoopcentrale stad Hasselt - Raamovereenkomst - Levering van maaltijden volgens het principe van koude lijn ten behoeve van diverse diensten
Referentienummer: 2023-5425
II.1.2.
CPV-code hoofdcategorie
55321000 Bereiden van maaltijden
II.1.4.
Korte beschrijving
II.1.5.
Geraamde totale waarde
Waarde zonder btw: 1 533 135,19 EUR
II.1.6.
Inlichtingen over percelen
Verdeling in percelen: neen
II.2.
Beschrijving
II.2.4.
Beschrijving van de aanbesteding
Voorwerp van deze diensten: Aankoopcentrale Stad Hasselt – Raamovereenkomst – Levering van maaltijden volgens het principe van koude lijn ten behoeve van diverse diensten Hasselt.
Plaats van dienstverlening: Grondgebied Hasselt, 3500 Hasselt. Initieel betreft dit de stedelijke basisscholen van Rapertingen en Kuringen.
Aantallen, vorm en frequentie:
• Levering op 3 locaties (refter stedelijke basisschool Rapertingen, beide refters van stedelijke basisschool Kuringen - deze liggen vlakbij elkaar).
• Ongeveer 210 maaltijden per schooldag, uitgezonderd woensdag, waarbij iedere maaltijd bestaat uit soep én hoofdgerecht.
- Maaltijden kleuters ongeveer 43%: ongeveer 90 maaltijden per schooldag
- Maaltijden lagere schoolkinderen ongeveer 57%: ongeveer 120 per schooldag
• Ongeveer 38 liter afzonderlijke soep per schooldag.
• Te leveren tijdens het schooljaar (september t.e.m. juni), met uitzondering van feestdagen, vakantie- of examenperiodes, en sluitingen.
• De leverancier voorziet de mogelijkheid om het middagmaal ter plaatse te regenereren en au bain-marie uit te scheppen.
• De opdrachtnemer staat in voor het leveren van alle benodigde materialen (bv. bain-marie, haarnetjes, handontsmetting, voedingsthermometer, …). Borden en bestek zijn reeds aanwezig en dienen niet voorzien te worden door de opdrachtnemer.