304326-2025 - Resultaat
België – Bibliotheekboeken – Raamovereenkomst voor het leveren van boeken voor de Erfgoedbibliotheek
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Leveringen
2. Procedure
Procedure
Titel: Raamovereenkomst voor het leveren van boeken voor de Erfgoedbibliotheek
Beschrijving: Raamovereenkomst voor het leveren van boeken voor de Erfgoedbibliotheek
Interne identificatiecode: GAC_2024_03256
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 22113000 Bibliotheekboeken
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: recente publicaties binnen taalgebied (≤ 6 maanden)
Beschrijving: recente publicaties binnen taalgebied (≤ 6 maanden)
Interne identificatiecode: 1
Perceel: LOT-0002
Titel: publicaties binnen taalgebied (> 6 maanden)
Beschrijving: publicaties binnen taalgebied (> 6 maanden)
Interne identificatiecode: 2
Perceel: LOT-0003
Titel: publicaties buiten taalgebied
Beschrijving: publicaties buiten taalgebied
Interne identificatiecode: 3