304557-2026 - Mededinging
Nederland – Energiebeheer – Meetdiensten energieaansluitingen
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Meetdiensten energieaansluitingen
Beschrijving: De Gemeente Den Haag heeft de verplichting voor de eigen energieaansluitingen die in het segment grootverbruik vallen een meetverantwoordelijke, oftewel een Meetbedrijf aan te wijzen voor het meten van het energieverbruik (elektriciteit en gas) via een energiemeter, het Meetbedrijf en dus de meetdiensten gaan over de verhuur en plaatsing van de energiemeters, het collecteren, beheren, onderhouden, valideren en distribueren van meetdata, onder andere richting de energieleverancier en netbeheerder. Op deze manier kunnen de netbeheerder en energieleverancier de gemeten vermogens en verbruiken factureren.
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 71314200 Energiebeheer
Aanvullende classificatie (cpv): 50411200 Reparatie en onderhoud van gasmeters, 50411300 Reparatie en onderhoud van elektriciteitsmeters, 65500000 Diensten voor het aflezen van meters
5. Perceel
Perceel: LOT-0000