304614-2026 - Resultaat
België – Bouwen van parkeergarage – Ontwerp en uitvoering van een nieuw parkeergebouw Synaps Park van het Ziekenhuis Oost-Limburg, campus Sint-Jan te Genk
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Werken
2. Procedure
Procedure
Titel: Ontwerp en uitvoering van een nieuw parkeergebouw Synaps Park van het Ziekenhuis Oost-Limburg, campus Sint-Jan te Genk
Beschrijving: De Aanbestedende Overheid is op zoek naar een Design & Build-team dat instaat voor het ontwerp en de uitvoering van een nieuw parkeergebouw Synaps Park op de campus Sint-Jan te Genk. Het nieuwe parkeergebouw komt te liggen tussen de Hogeschool en het Kinder Psychiatrisch Centrum (afgkort “KPC”). Het wordt ontsloten vanuit de rondweg Synaps Park vanuit de noordelijke richting. Het nieuwe parkeergebouw zal in 2026 de huidige (bezoekers)parking dienen te vervangen. De parkeergarage wordt beschouwd als openbare parkeergarage met permanent karakter. Deze is toegankelijk voor alle bezoekers en werknemers op het Synaps Park. De primaire doelgroep zijn patiënten en bezoekers van het Ziekenhuis Oost-Limburg. Aan hen moet een doelmatige omgeving geboden worden waarin zij zich veilig voelen. In het gebouw dienen minimum 1700 parkeerplaatsen voor auto’s te worden voorzien en een fietsenstalling met 200 plaatsen met oplaadpunten. Van de 1700 parkeerplaatsen zijn er 100 mindervalide plaatsen, 25 familie-plaatsen en een Kiss & Ride zone. In totaal dient 25% van het aantal plaatsen uitgerust te zijn met oplaadpunten voor elektrische voertuigen. Het bovenstaande programma is dit zoals dit op datum van het in mededingingstellen van de opdracht door de Aanbestedende Overheid wordt geconcipieerd. Wijzigingen zijn nog mogelijk, maar zullen niet wezenlijk zijn (zie hieromtrent ook 4.3 Afwijkingen van de plaatsingsprocedure). De opdracht zal verder in detail omschreven worden in de tweede fase van de plaatsingsprocedure, zijnde de gunningsfase.
Interne identificatiecode: PPP0R9-258/6113/2024-258
Type procedure: Onderhandelingsprocedure met voorafgaande oproep tot mededinging / mededingingsprocedure met onderhandeling
Doel
Aard van het contract: Werken
Belangrijkste classificatie (cpv): 45213312 Bouwen van parkeergarage
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Interne identificatiecode: 2024-258_1