2. Procedure
Procedure
Titel: Basisregistratie Grootschalige Topografie
Beschrijving: BGT-applicatie voor de gemeente Velsen. .
Interne identificatiecode: VLS 202311 PRJ-2300269
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Belangrijkste kenmerken van de procedure: .
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 48000000 Software en informatiesystemen
Aanvullende classificatie (cpv): 72260000 Diensten in verband met software
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Titel: BGT-applicatie
Beschrijving: BGT-applicatie voor gemeente Velsen .
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: Er kan maximaal twee keer één jaar worden verlengd.