2. Procedure
Procedure
Titel: AI 2025-0257 Reconditioneren stalen masten
Beschrijving: AI 2025-0257 Reconditioneren stalen masten Binnen de scope van deze Opdracht vallen: ▪ Het ophalen van de te reconditioneren masten bij opslaglocatie van de Gemeente; Het project heeft als voornaamste doel om de bestaande functionele stalen masten voor openbare verlichting te reconditioneren, zodat hun levensduur wordt verlengd en hun functionaliteit behouden blijft. De projectdoelen zijn gericht op het behalen van meetbare resultaten die bijdragen aan de efficiëntie, veiligheid, esthetiek en duurzaamheid van het beheerde mastenareaal. ▪ Intake van de te reconditioneren masten (poortcontrole); ▪ Voorstel van opgave aantallen gereconditioneerd terug te leveren masten (en afkeur); ▪ Het reconditioneren van de masten; ▪ Het retourneren van gereconditioneerde masten naar opslaglocatie van de Gemeente.
Interne identificatiecode: AI 2025-0257
Type procedure: Concurrentiegerichte dialoog
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 50232100 Onderhoud van straatverlichting
Aanvullende classificatie (cpv): 31527200 Buitenverlichting, 45442000 Aanbrengen van beschermende lagen, 45453100 Opknapwerkzaamheden, 50232000 Onderhoud van installaties voor straatverlichting en verkeerslichten
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: De Overeenkomst met twee (2) Contractanten heeft een initiële looptijd van vier (4) jaar, met een eenzijdige verlengingsoptie vanuit de Gemeente voor eenmaal twee (2) jaar.