2. Procedure
Procedure
Titel: Bestrijden invasieve exoten vaarwegen
Beschrijving: Het doel van de overeenkomst bestrijding invasieve exoten (waterplanten) is primair om de kwaliteit van de vaarwegen te borgen. En bij te dragen aan het verbeteren van de (scheepvaart) veiligheid en leefbaarheid. Daarbij dienen de aandachtspunten beschreven in de uitgevoerde verkenning verwerkt te zijn. De volgende doelstellingen zijn benoemd voor dit project: Het bijdragen aan een optimaal beheer van objecten (assetmanagement). Het verbeteren van de kwaliteit van de vaarwegen. Het verbeteren van de (scheepvaart)veiligheid en leefbaarheid. Werkzaamheden uit te voeren in overeenstemming met de specificaties en richtlijnen vastgelegd in de EU-norm 17916:2022*; Uitvoeren volgens de vigerende wet- en regelgeving op het gebied van exoten. Bij onduidelijkheid wordt de EU-exotenverordening 1143/2014 aangehouden. *= Inschrijver hoeft niet in het bezit te zijn van het daadwerkelijke certificaat om te kunnen inschrijven op deze aanbesteding of voor de uitvoering van het werk. De geraamde opdrachtwaarde van de Raamovereenkomst is € 280.000 over de gehele looptijd inclusief verlengingsopties. De genoemde omvang kan in werkelijkheid fluctueren. De Opdrachtnemer kan aan deze verwachtingen geen rechten ontlenen.
Interne identificatiecode: 23.O.191
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 90733200 Opruimdiensten voor vervuild oppervlaktewater
Aanvullende classificatie (cpv): 77310000 Beplanten en onderhouden van groengebieden
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Beschrijving: De volgende doelstellingen zijn benoemd voor dit project: Het bijdragen aan een optimaal beheer van objecten (assetmanagement). Het verbeteren van de kwaliteit van de vaarwegen. Het verbeteren van de (scheepvaart)veiligheid en leefbaarheid. Werkzaamheden uit te voeren in overeenstemming met de specificaties en richtlijnen vastgelegd in de EU-norm 17916:2022*; Uitvoeren volgens de vigerende wet- en regelgeving op het gebied van exoten. Bij onduidelijkheid wordt de EU-exotenverordening 1143/2014 aangehouden. *= Inschrijver hoeft niet in het bezit te zijn van het daadwerkelijke certificaat om te kunnen inschrijven op deze aanbesteding of voor de uitvoering van het werk. De leverancier moet echter aantoonbaar kunnen maken dat de uitvoering van de werkzaamheden conform de norm plaatsvindt. De geraamde opdrachtwaarde van de Raamovereenkomst is € 280.000 over de gehele looptijd inclusief verlengingsopties. De genoemde omvang kan in werkelijkheid fluctueren. De Opdrachtnemer kan aan deze verwachtingen geen rechten ontlenen.
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: Mogelijkheid tot verlenging