305081-2025 - Resultaat
Nederland – Installatiediensten voor fitnessapparatuur – Crossfit en hit
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten - Leveringen
2. Procedure
Procedure
Titel: Crossfit en hit
Beschrijving: Een aantal jaar geleden is sportapparatuur aangeschaft bij M.E.G.A.Sport Equipment voor de gehele krijgsmacht. Dit betreft het onderhoud en mogelijke uitbreiding van deze sportapparatuur. M.E.G.A Sports Equipment is juridisch het enige bedrijf dat onderhoud mag plegen aan de betreffende apparatuur.
Interne identificatiecode: 4600128286
Type procedure: Onderhandelingsprocedure zonder voorafgaande oproep tot mededinging
Doel
Aard van het contract: Diensten
Aanvullende aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 51121000 Installatiediensten voor fitnessapparatuur
Aanvullende classificatie (cpv): 37440000 Fitnessuitrusting, 37442000 Trainingsapparaten met gewichten en veren
5. Perceel
Perceel: LOT-0000