2. Procedure
Procedure
Titel: Design, supply and installation of a Combined Heat and Power Unit
Beschrijving: Zie Aanbestedingsleidraad
Type procedure: Onderhandelingsprocedure met voorafgaande oproep tot mededinging / mededingingsprocedure met onderhandeling
De procedure wordt versneld: neen
Belangrijkste kenmerken van de procedure: Mededingingsprocedure met onderhandeling
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 31120000 Generatoren
Aanvullende classificatie (cpv): 42980000 Gasgeneratoren
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Hoeveelheid: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: Zie Aanbestedingsleidraad