2. Procedure
Procedure
Titel: Raamovereenkomst 'Diensten inzake verkeersmaatregelen' Dordrecht
Beschrijving: De gemeente Dordrecht wil maximaal één (1) proactieve partij contracteren voor het leveren van ingenieursdiensten, waaronder het opstellen van gedetailleerde tekeningen voor verkeersafzettingen en omleidingen, evenals aanverwante diensten zoals het uitvoeren van toezicht op verkeersmaatregelen. Opdrachtgever is voornemens om deelopdrachten te verstrekken met een getotaliseerde omzet van circa € 100.000,-- ex. btw per jaar. Hiervan heeft ca. 20% betrekking op de inzet van de flexibele schil (bv de inzet van toezichthouders bij evenementen). Uitgaande van de totale looptijd inclusief optionele verlengingen bedraagt de totaal geraamde waarde van deze raamovereenkomst € 400.000,-- ex. btw. Opdrachtgever maximeert de totale omvang van deze raamovereenkomst op € 450.000,-- ex. btw.
Interne identificatiecode: 240163GDD
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 71000000 Dienstverlening op het gebied van architectuur, bouwkunde, civiele techniek en inspectie
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: De overeenkomst treedt in werking op 01-05-2025 en wordt gesloten voor een periode van twee jaar, t/m 30-04-2027, met de optie om twee maal met één jaar te verlengen. De maximale looptijd van de raamovereenkomst inclusief twee maal verlenging bedraagt daarmee vier jaar, t/m 30-04-2029. De overeenkomst eindigt derhalve van rechtswege op 01-05-2027, met een mogelijke uitloop bij verlenging tot 01-05-2028, resp. 01-05-2029.