30601-2025 - Resultaat
Nederland – Diensten voor preventief onderhoud – Inspecties- en onderhoud speeltoestellen en (val)ondergronden
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Inspecties- en onderhoud speeltoestellen en (val)ondergronden
Beschrijving: De gemeente Utrecht wil raamovereenkomsten afsluiten voor de veiligheidsinspecties van speeltoestellen en (valdempende)ondergronden en voor het onderhouden van speeltoestellen en de (valdempende)ondergronden binnen de gemeentegrenzen van Utrecht. Het betreft speeltoestellen die vallen onder NEN-EN 1176, 1177 en het Warenwetbesluit attractie- en speeltoestellen 2023 (WAS 2023), maar ook natuurlijke speelplekken die niet onder het WAS 2023 vallen. Met het doel constructief veilige- en schone speeltoestellen met schone (val)ondergronden in Utrecht, is de gemeente voornemens partijen te contracteren die voor de gemeente de veiligheidsinspecties en de onderhoudswerkzaamheden zullen verrichten. Het areaal van gemeente bestaat uit 900 speellocaties met speeltoestellen van verschillende bouwjaren en verschillende materialen. Totaal € 6.260.000,- (gelijk verdeeld over 4 jaar)
Interne identificatiecode: 240809
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 50324200 Diensten voor preventief onderhoud
Aanvullende classificatie (cpv): 71631000 Technische inspectiediensten
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: Veiligheidsinspecties van speeltoestellen en (valdempende)ondergronden
Beschrijving: Veiligheidsinspecties van speeltoestellen en (valdempende)ondergronden
Interne identificatiecode: 1
Belangrijkste classificatie (cpv): 71631000 Technische inspectiediensten
Opties:
Beschrijving van de opties: 2 jaar met twee keer één jaar verlengen
Perceel: LOT-0002
Titel: Het reinigen en aanvullen van zandondergronden, zandbakken en valzand
Beschrijving: Het reinigen en aanvullen van zandondergronden, zandbakken en valzand
Interne identificatiecode: 2
Perceel: LOT-0003
Titel: Het onderhoud van boomschors en dekowood en aanvullen
Beschrijving: Het onderhoud van boomschors en dekowood en aanvullen
Interne identificatiecode: 3
Perceel: LOT-0004
Titel: Het onderhoud van kunstgras trapvelden, gietrubber/EPDM, rubbertegels, Tiger Mulch en herstel van schades
Beschrijving: Het onderhoud van kunstgras trapvelden, gietrubber/EPDM, rubbertegels, Tiger Mulch en herstel van schades
Interne identificatiecode: 4
Perceel: LOT-0005
Titel: Het reinigen van houten-, kunststof- en rvs speeltoestellen, voetbalkooien, pannavelden, skatebanen, JOP’s, calisthenics en sporttoestellen
Beschrijving: Het reinigen van houten-, kunststof- en rvs speeltoestellen, voetbalkooien, pannavelden, katebanen, JOP’s, calisthenics en sporttoestellen
Interne identificatiecode: 5
Perceel: LOT-0006
Titel: Het onderhoud- en herstel van schades aan houten-, kunststof- en rvs speeltoestellen, voetbalkooien, pannavelden, skatebanen, JOP’s, calisthenics en sporttoestellen
Beschrijving: Het onderhoud- en herstel van schades aan houten-, kunststof- en rvs speeltoestellen, voetbalkooien, pannavelden, skatebanen, JOP’s, calisthenics en sporttoestellen
Interne identificatiecode: 6