306120-2026 - Mededinging
Nederland – Realtime passagiersinformatiesysteem – Dynamische Reis Informatie Systemen (DRIS) Limburg 2
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Leveringen
2. Procedure
Procedure
Titel: Dynamische Reis Informatie Systemen (DRIS) Limburg 2
Beschrijving: De opdracht omvat het realiseren, plaatsen, beheren en onderhouden van dynamische reisinformatiesystemen (DRIS) bij geselecteerde busstations en -haltes in Limburg, inclusief het op verzoek verplaatsen en verwijderen ervan. De looptijd bedraagt 11 jaar, met een optie tot driemaal verlenging van één jaar. Op basis van de afgegeven eenheidsprijzen kunnen gedurende de looptijd extra displays worden bijgeplaatst. Limburgse gemeenten kunnen via de Provincie aanvullende displays afnemen tegen een eigen bijdrage; ook de Provincie zelf kan later extra displays bestellen. Omdat deze aanvullende afname nog niet vaststaat, is deze opgenomen in herzieningsclausules. De facturering verloopt in alle gevallen via de Provincie Limburg als Opdrachtgever. De nieuwe DRIS moet voor de locaties uit bijlage D uiterlijk 1 juli 2027 operationeel zijn, waarna de beheerperiode van 10 jaar ingaat zodra de SAT van alle displays door Opdrachtgever is geaccepteerd. Indien plaatsing op bepaalde locaties op verzoek van Opdrachtgever later plaatsvindt vanwege geplande werkzaamheden, geldt voor die locaties de deadline van 1 juli 2027 niet en tellen ze niet mee voor de ingangsdatum van de beheerperiode; wel eindigt hun beheerperiode gelijktijdig met die van de regulier geplaatste displays. Voor de grotere displays (OD, IV en HD) bestaat de mogelijkheid om de bestaande behuizing inclusief energieaansluiting te hergebruiken. Bij hergebruik moeten alle behuizingen en masten worden overgenomen zoals aangegeven in de DRIS-haltelijst (bijlage D), waarbij specifieke eisen gelden vanuit het Programma van Eisen. De afweging en het risico om onderdelen van de huidige DRIS over te nemen, liggen volledig bij de inschrijver. De basisopdracht (Basispakket) betreft het realiseren, plaatsen, werkend opleveren, beheren en onderhouden van de displays uit de haltelijst (bijlage D), evenals het verwijderen en afvoeren ervan aan het einde van de looptijd. Deze basisopdracht wordt direct bij gunning vastgesteld op basis van de eenheidsprijzen uit het Prijzenblad (bijlage 3). Nadere uitwerking van de eisen is opgenomen in bijlage 1 (Programma van Eisen); bijlage D specificeert per halte welke DRIS-typen geplaatst moeten worden.
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 48813200 Realtime passagiersinformatiesysteem
Aanvullende classificatie (cpv): 51611120 Installatiediensten voor realtimevisualisatieschermen/borden voor vertrek- en aankomsttijden op stations
5. Perceel
Perceel: LOT-0000