306139-2024 - Mededinging
België – Frisdranken – Raamovereenkomst voor de aankoop en levering van koude dranken
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Leveringen
2. Procedure
Procedure
Titel: Raamovereenkomst voor de aankoop en levering van koude dranken
Beschrijving: Zorgpunt Waasland wenst een raamovereenkomst af te sluiten voor de aankoop en de levering van koude dranken in al haar voorzieningen. Er zal enkel een contract bestaan tussen de toekomstige leverancier en Zorgpunt Waasland.
Interne identificatiecode: PPP0O4-4362/4062/2024-4362
Type procedure: Onderhandelingsprocedure met voorafgaande oproep tot mededinging / mededingingsprocedure met onderhandeling
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 15982000 Frisdranken
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Interne identificatiecode: 2024-4362