Doel
Aard van het contract: Werken
Belangrijkste classificatie (cpv): 45220000 Civieltechnische en bouwwerkzaamheden
Aanvullende classificatie (cpv): 45221110 Bruggenbouw, 45233222 Bestratings- en asfalteerwerkzaamheden, 45246000 Werkzaamheden voor rivierdebietregeling en hoogwaterbeheersing
Plaats van uitvoering
Onderverdeling land (NUTS): Noordoost-Noord-Brabant (NL413)
Land: Nederland
Aanvullende informatie: Sint-Oedenrode