306299-2026 - Mededinging
Nederland – Bedrijfskleding – Bedrijfskleding
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Leveringen
2. Procedure
Procedure
Titel: Bedrijfskleding
Beschrijving: De Gemeente Den Haag wil met deze aanbesteding kleding, persoonlijke beschermingsmiddelen en schoeisel inkopen voor werknemers van de verschillende diensten binnen de Gemeente Den Haag, die voor het uitoefenen van hun functie specifieke kleding behoeven. Daarnaast vraagt de gemeente bijbehorende dienstverlening, zoals o.a. het aanmeten van kleding en schoeisel en het vermaken van kleding (maatkleding/ maatforcé). Deze EU-aanbesteding betreft een gemeente brede aanbesteding.
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 18222000 Bedrijfskleding
Aanvullende classificatie (cpv): 18100000 Beroepskleding, speciale werkkleding en toebehoren, 18800000 Schoeisel, 35113400 Beschermende en veiligheidskleding
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: Perceel 1: Werkkleding
Beschrijving: Onder perceel 1 vallen: werkkleding; representatieve (confectie) kleding; horeca- en cateringkleding; bijbehorend (veiligheids-)schoeisel; bijbehorende persoonlijke beschermingsmiddelen (PBM’s); bijbehorende service- en dienstverlening; Podologisch en orthopedisch schoeisel.
Perceel: LOT-0002
Titel: Perceel 2: BOA-pakket
Beschrijving: Onder perceel 2 vallen: beroepskleding voor de BOA’s, Handhaving en Toezicht, boswachters en bikers; bijbehorend (veiligheids-)schoeisel; persoonlijke beschermingsmiddelen (PBM’s); bijbehorende service- en dienstverlening.
Perceel: LOT-0003
Titel: Perceel 3: Werkkleding HSO
Beschrijving: Onder perceel 3 vallen: werkkleding voor medewerkers Haagse Straatorganisatie (HSO) - MOR, Schoon en Heel bijbehorend schoeisel; persoonlijke beschermingsmiddelen (PBM’s); bijbehorende service- en dienstverlening; Podologisch en orthopedisch schoeisel.
Perceel: LOT-0004
Titel: Perceel 4: Sportkleding
Beschrijving: Onder perceel 4 vallen: sportkleding; bijbehorend sportschoeisel; bijbehorende service- en dienstverlening.