2. Procedure
Procedure
Titel: Europese aanbesteding Architect Maris Waldeck
Beschrijving: Met deze selectie is de Aanbesteder op zoek naar de architect voor de nieuwbouwopgave. De werkzaamheden voor deze opdracht omvatten het architectonisch en uitvoeringstechnisch gereedmaken van het bouwkundig ontwerp van het project en het ontwerp van de inrichting van het terrein van het totale perceel van de school en het mede begeleiden van de esthetische uitvoering van het ontwerp. 2945m2
Interne identificatiecode: 1724703
Type procedure: Niet-openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 71000000 Dienstverlening op het gebied van architectuur, bouwkunde, civiele techniek en inspectie
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Titel: Perceel 1: Architectenselectie
Beschrijving: Het architectonisch en uitvoeringstechnisch gereedmaken van het bouwkundig ontwerp van het project en het ontwerp van de inrichting van het terrein van het totale perceel van de school en het mede begeleiden van de esthetische uitvoering van het ontwerp. 2945m2
Interne identificatiecode: 1