306498-2022 - Geplande opdrachtNederland-Utrecht: Brugrenovatiebouw
Vooraankondiging
Werken
Rechtsgrond:
Richtlijn 2014/24/EU
II.1.
Omvang van de aanbesteding
II.1.1.
Benaming
31167987: Vervanging en renovatie technische installaties en het bedienings-, besturings- en bewakingssysteem Spijkenisserbrug en Brug over de Noord
Referentienummer: 31167987
II.1.2.
CPV-code hoofdcategorie
45221119 Brugrenovatiebouw
II.1.4.
Korte beschrijving
Het doel van deze inkoop is het verkrijgen van een deskundige partij die de renovatiewerkzaamheden van de Spijkenisserbrug en de Brug over de Noord binnen het raamwerk van het ombouwplan gaat realiseren.
Voor beide bruggen betreft het vervangen van het huidige bedienings- en besturingssysteem door een besturingssysteem van het bouwblok 3B Brug het uitvoeren van enkele constructieve werkzaamheden. Na realisatie van alle werkzaamheden zullen beide bruggen voorzien zijn van een CE markering en voldoen aan de LBS.
II.1.5.
Geraamde totale waarde
II.1.6.
Inlichtingen over percelen
Verdeling in percelen: neen
II.2.
Beschrijving
II.2.2.
Aanvullende CPV-code(s)
42961000 Besturings- en controlesysteem
II.2.4.
Beschrijving van de aanbesteding
zie korte omschrijving