2. Procedure
Procedure
Titel: Beweegroutes
Beschrijving: Het doel van deze aanbesteding is om in iedere kern van de gemeente Westland een beweegroute te realiseren. Tot op heden zijn er twee kernen voorzien van beweegroutes. Vanwege de positieve reac-ties vanuit zowel de politiek als de inwoners, is er een duidelijke wens om het aantal routes uit te breiden. Dit houdt in dat er nog zeven routes bijkomen, wat het totaal aantal op negen brengt. De opdracht betreft de realisatie van beweegroutes naar verwachting in zeven kernen binnen de Gemeente Westland. Het gaat om het ontwerp, de levering, de plaatsing en het onderhoud/nazorg in het eerste jaar van drie verschillende beweegroutes per kern
Interne identificatiecode: D2026-04661
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 71420000 Landschapsarchitectuurdiensten
Aanvullende classificatie (cpv): 34928470 Signaleringsborden, 79933000 Ontwerpondersteuning
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Interne identificatiecode: 1