Soort aanbestedende dienst Ander type: Gezondheid en welzijnszorg
II.1.
Omvang van de aanbesteding
II.1.1.
Benaming
Oproep tot aanvraag tot deelneming - Hartstimulatoren en elektroden
Referentienummer: APO 2022/11
II.1.2.
CPV-code hoofdcategorie 33182000 Apparatuur voor hartondersteuning
II.1.4.
Korte beschrijving
II.1.5.
Geraamde totale waarde Waarde zonder btw: 5 200 000,00 EUR
II.1.6.
Inlichtingen over percelen Verdeling in percelen: ja
Inschrijvingen mogen worden ingediend vooréén perceel
II.2.
Beschrijving
II.2.1.
standaard pacing
Perceel nr.: 1
II.2.2.
Aanvullende CPV-code(s) 33182000 Apparatuur voor hartondersteuning
II.2.4.
Beschrijving van de aanbesteding
conductive tissue pacing
Perceel nr.: 2