307052-2025 - Mededinging
Nederland – Software en informatiesystemen – Document & Record Management Systeem
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Leveringen
2. Procedure
Procedure
Titel: Document & Record Management Systeem
Beschrijving: De levering van de implementatie, migratie en exploitatie van een SaaS (Software as a Service) informatiebeheersysteem: Document- & recordmanagementsysteem.
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 48000000 Software en informatiesystemen
5. Perceel
Perceel: LOT-0000