See the notice on TED website
2. Procedure
Procedure
Titel: Verwijderen Exotische Waterplanten 2026-2030 (DIG-17972)
Beschrijving: Exotische waterplanten komen sinds circa 2000 steeds meer voor in sloten en vaarten. Door de sterke, woekerende groei belemmeren ze de doorstroming van de watergangen. Bovendien ontstaat er door hun aanwezigheid zuurstofgebrek in het water en worden andere planten verdrongen. Hierdoor vormen ze een bedreiging voor het overige waterleven. Onderhavige aanbesteding betreft het verwijderen van diverse exotische waterplanten. Deze zijn opgenomen in onderstaande lijst. Deze lijst is niet limitatief, er kunnen soorten aan worden toegevoegd indien deze worden gevonden en door Opdrachtgever worden aangewezen voor verwijdering. Opdrachtgever behoudt zich het recht voor om deze lijst, indien daartoe aanleiding is, uit te breiden (zie paragraaf 2.4.3 Herzieningsclausules). Grote waternavel (Hydrocotyle ranuncoloides) Waterteunisbloem (Ludwigia grandiflora) Parelvederkruid (Myriophyllum aquaticum) Het verwijderen van exoten gebeurt middels Deelopdrachten die voor separaat voor elke onderhoudsperiode (elke periode is 4 weken), in een contractjaar door Opdrachtgever worden vastgesteld.
Interne identificatiecode: DIG-17972
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Belangrijkste kenmerken van de procedure: - Er vindt geen voorselectie plaats; alle geïnteresseerden kunnen direct hun inschrijving (geschiktheid + offerte) indienen. - De opdracht wordt in het EU-publicatieblad bekendgemaakt, waardoor alle ondernemers in de EU kunnen meedoen. - De aanbestedende dienst mag niet met inschrijvers onderhandelen over de ingediende offertes. - De opdracht wordt gegund op basis van de laagste kosten (prijs).
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 90733300 Diensten voor bescherming van oppervlaktewater tegen vervuiling
Aanvullende classificatie (cpv): 77312000 Diensten voor het wieden van onkruid
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: Perceel A Rijnland werkgebied Noord
Beschrijving: Perceel A Rijnland werkgebied Noord Onderhavige opdracht is verdeeld in drie (3) percelen: A, B en C. De percelen zijn te vinden op Bijlage B “Overzichtskaart Rijnland”. Binnen elk perceel wordt beoogd een (1) Opdrachtnemers te contracteren. Inschrijven kan per perceel, voor meerdere percelen of alle percelen tezamen. Het hoogheemraadschap van Rijnland beoordeelt en gunt de uitgebrachte inschrijvingen per perceel.
Interne identificatiecode: 1
Perceel: LOT-0002
Titel: Perceel B Rijnland werkgebied Oost
Beschrijving: Perceel B Rijnland werkgebied Oost Onderhavige opdracht is verdeeld in drie (3) percelen: A, B en C. De percelen zijn te vinden op Bijlage B “Overzichtskaart Rijnland”. Binnen elk perceel wordt beoogd een (1) Opdrachtnemers te contracteren. Inschrijven kan per perceel, voor meerdere percelen of alle percelen tezamen. Het hoogheemraadschap van Rijnland beoordeelt en gunt de uitgebrachte inschrijvingen per perceel.
Interne identificatiecode: 2
Perceel: LOT-0003
Titel: Perceel C Rijnland werkgebied Zuid
Beschrijving: Perceel C Rijnland werkgebied Zuid Onderhavige opdracht is verdeeld in drie (3) percelen: A, B en C. De percelen zijn te vinden op Bijlage B “Overzichtskaart Rijnland”. Binnen elk perceel wordt beoogd een (1) Opdrachtnemers te contracteren. Inschrijven kan per perceel, voor meerdere percelen of alle percelen tezamen. Het hoogheemraadschap van Rijnland beoordeelt en gunt de uitgebrachte inschrijvingen per perceel.
Interne identificatiecode: 3