2. Procedure
Procedure
Titel: Opstellen SoortenManagementPlan (SMP) Peel en Maas
Beschrijving: De gemeente Peel en Maas is voornemens een soortenmanagementplan (SMP) op te (laten) stellen voor de gebouwde omgeving (woonkernen) in de gemeente. Dit doen we om een ontheffing te verkrijgen voor het isoleren van woningen en tegelijkertijd beschermde diersoorten te beschermen en te behouden. ==================================================================== De opdracht omvat: (1) Een ecologische nulmeting (2) Het opstellen van een communicatieplan (3) Het opstellen van een SMP en (4) Het aanvragen van een gebiedsgerichte ontheffing (5) >>>OPTIONEEL<<<: Monitoring d.w.z. langdurige observatie van populaties en leefgebieden om de effectiviteit van de maatregelen te waarborgen. ==================================================================== Het SMP wordt ontwikkeld voor de volgende soorten: • Huismus • Gierzwaluw • Gewone dwergvleermuis • Laatvlieger • Ruige dwergvleermuis • Meervleermuis • Gewone grootoorvleermuis • Baardvleermuis .
Interne identificatiecode: 3172499
Type procedure: Onderhandelingsprocedure zonder voorafgaande oproep tot mededinging
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 73110000 Uitvoeren van onderzoek
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Titel: Perceel 1 - het opstellen SoortenManagementPlan (SMP) Peel en Maas
Beschrijving: zie hoofdomschrijving .
Interne identificatiecode: 1