307209-2024 - Vooraankondiging onderhandse gunning
Nederland – IT-diensten: adviezen, softwareontwikkeling, internet en ondersteuning – Serverbeheer
Aankondiging in geval van vrijwillige transparantie vooraf
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Serverbeheer
Beschrijving: Het is de intentie om het bestaande contract voor het verrichten “On-premise” systeembeheer voor hard- en software met leverancier OGD voor een periode van 12 maanden te verlengen tot er een nieuwe aanbesteding is afgerond 600.000 EUR
Type procedure: Onderhandelingsprocedure zonder voorafgaande oproep tot mededinging
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 72000000 IT-diensten: adviezen, softwareontwikkeling, internet en ondersteuning
Aanvullende classificatie (cpv): 48800000 Informatiesystemen en servers
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Beschrijving: Geen mededinging om technische redenen 600.000
Interne identificatiecode: 1