2. Procedure
Procedure
Titel: HR-Specialist
Beschrijving: De RPO heeft behoefte aan ondersteuning door een HR-Specialist voor gemiddeld 16 uur per week. Die staat niet vast
Type procedure: Niet-openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 79414000 Advies inzake personeelsbeheer
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Titel: Perceel 1 (het enige perceel)
Beschrijving: Er is maar één (1) perceel Die staat niet vast
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: Verlengingen