2. Procedure
Procedure
Titel: Selectiefase voor de niet-openbare Europese aanbesteding voor marketing en communicatiediensten
Beschrijving: Stichting JOGG wenst een leverancier te contracteren om te voorzien in marketing- en communicatiediensten. € 1.000.000,-
Interne identificatiecode: 003920/NR
Type procedure: Niet-openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 79340000 Reclame- en marketingdiensten
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Titel: Marketing- en communicatiediensten
Beschrijving: Marketing- en communicatiediensten € 1.000.000,- over 4 jaar
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: -