307415-2026 - Mededinging
Nederland – Software en informatiesystemen – levering van standaardsoftware en gerelateerde diensten
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Leveringen
2. Procedure
Procedure
Titel: levering van standaardsoftware en gerelateerde diensten
Beschrijving: levering van standaard software en gerelateerde diensten 30000000
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 48000000 Software en informatiesystemen
Aanvullende classificatie (cpv): 72266000 Advies over software
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Interne identificatiecode: 1